Portfolio Style Two

Wybór miejsca zamieszkania to ważna decyzja dla każdego z nas. Pragnąc osiągnąć spokój ducha poprzez doskonałą, cichą lokalizację naszego domu, oferujemy miejsce w doskonałej komunikacji, sklepów, przychodni i apteki. Inwestycja w Wieliszewie powstała z myślą o osobach, które chcą pogodzić ze sobą życie na łonie natury z bliskością miasta i dostępem do jego infrastruktury. Dla rodzin z dziećmi nie bez znaczenia będzie to, że nieopodal naszej inwestycji znajdują się szkoła, przedszkole oraz żłobek. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest także doskonała komunikacja z Warszawą dzięki pobliskiemu przystankowi kolejowemu i autobusowemu.

Wybór miejsca zamieszkania to ważna decyzja. Z jednej strony pragniemy mieć własny dom, gdzie jest przestrzeń dla wygody codziennego życia, ogród, drzewa, możliwość obcowania z przyrodą. Z drugiej strony równie ważna jest dobra lokalizacja oraz bliskość sklepów, apteki czy przychodni.

Marzą Państwo o spokojnym miejscu, blisko centrum miasta i niedaleko Warszawy? Apartamenty Krucza jest inwestycją, która pomoże połączyć wszystkie te elementy. Budynek 3-segmentowy, składający się z 6 mieszkań, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Ogród, balkon, cisza, niedaleko do komunikacji, galerii, szkół, hali sportowej – wszystko to kryje się pod hasłem “Apartamenty Krucza”.

Z przyjemnością prezentujemy Państwu tę urokliwą nieruchomość na sprzedaż, położoną w malowniczej okolicy Borowej Góry, w pięknej gminie Serock. Ten przestronny dom o pięciu sypialniach i dwóch łazienkach to idealne miejsce dla rodzin poszukujących spokoju i bliskości natury. Nieruchomość oferuje wiele udogodnień, które sprawią, że życie tutaj będzie wygodne i komfortowe. Pompa ciepła zapewnia efektywne ogrzewanie, co pozwala na oszczędność energii i obniżenie kosztów.