Szczegóły projektu

  • Status Zakończone inwestycje
  • Lokalizacja Legionowo
  • Rok budowy 2023

Apartamenty Kolejowa

Inwestycja „LEŚNA KOLEJOWA”  w Legionowie powstała myślą o osobach, które chcą pogodzić ze sobą życie na łonie natury z bliskością miasta i dostępem do jego infrastruktury. Dla rodzin z dziećmi nie bez znaczenia będzie to, że nieopodal naszej inwestycji znajdują się szkoła, przedszkole oraz żłobek.  Niewątpliwym atutem tego miejsca jest także doskonała komunikacja z Warszawą dzięki pobliskiemu przystankowi kolejowemu i autobusowemu.

W trosce o komfort przyszłych lokatorów zaprojektowaliśmy 10 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej, które zostaną wybudowane w wysokim standardzie aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Nasz projekt oferuje  przemyślany, praktyczny i funkcjonalny rozkład pomieszczeń na poszczególnych piętrach oraz prywatność i komfort rodzinnego wypoczynku we własnym ogrodzie.

Stworzyliśmy dla Państwa mieszkania, które łączą w sobie elegancję, bezpieczeństwo i wygodę codziennego użytkowania.

Na parterze znajduje się obszerna strefa dzienna z przeszklonym, dobrze doświetlonym salonem z aneksem kuchennym, jadalnią oraz łazienką. Piętro to dwie duże sypialnie i łazienka. Na poddaszu duży pokój, kolejna łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze.  

Powierzchnia użytkowa lokalu to 105,66 m2.

Dla pełnego komfortu do każdego lokalu przynależy ogród oraz dwa miejsca parkingowe. 

Przewidywany termin zakończenia inwestycji II kwartał 2023 roku